MEME BÜYÜTME AMELİYATINI KİM YAPAR?

Göğüs büyütme ameliyatını bu konuda eğitim almış ve tecrübe sahibi Plastik ve Estetik Cerrahi uzmanı doktorlar yapmaktadırlar. 

Ameliyatın tam teşekküllü ameliyathane şartları sağlayan hastane koşullarında, steril ortamda yapılması en uygun olanıdır. 
 
Ameliyat öncesi doktorunuz ile yapacağınız görüşme doktor-hasta iletişimi ve ameliyat hakkında kendinizi hazırlamanız açısından önemlidir. 

Doktorunuz size hangi hacimli silikon protezin daha uygun olacağını, silikon giriş yerinin neresi olması gerektiği konusunda bilgilendirecektir. Ameliyatını gerçekleştirdiği örnek hasta resimleri üzerinde nasıl bir sonucun sizi beklediğini aşağı yukarı anlayabilirsiniz. 
 
Bu ameliyat konusunda tecrübe sahibi bir doktora ameliyat olmayı istemek hasta hakkıdır. Doktorunuzla yapacağınız görüşme öncesi ona yönelteceğiniz sorularınızı hazırlamanızı öneririz. Unuttuğunuz soruları daha sonra tekrar ziyaretinizde veya mail yolu ile iletebilirsiniz. 
 
Amerika Plastik Cerrahi Derneği hastalara, kendi resmi internet sayfasında ameliyat olacakları doktorlara yeterlilik (Board) belgelerinin olup olmadığını sormalarını önermektedir. Yeterlik belgesi sözlü ve yazılı sınav sonrası ülkemizde de Türk Plastik ve Rekonstrüktif Derneği tarafından uzman olmuş Plastik Cerrahlara verilmektedir. Yeterlik belge sahibi doktorların listesine Türk Plastik ve Rekonstrüktif, Estetik Cerrahi Derneği resmi internet sayfasından bakabilirsiniz. 

Ana hatları ile Plastik Cerrah uzmanına başvurduğunuzda şunların konuşulması gereklidir:
_Ne büyüklükte bir göğüs istediğiniz
_Kullanılacak protezin cinsi, biçimi ve markası (FDA onaylı protez olmasına özen gösterin)
_Hangi yolla yerleştirileceği (Koltukaltı veya meme altı)
_Meme dokusunun veya göğüs kasının arkasına mı konulacağı 

Operasyon planını ve sonucunu vücut yapınız, boyunuz, omuz ve göğüs genişliğiniz ve şüphesiz sizin beklentileriniz belirler. Vücut yapınıza göre size önerilecek alt ve üst limitler içinden sizin beklentilerinize uygun olan bir ölçü belirlenebilir. Burada bazı sınırların olduğu, bu sınırların zorlanmasının doğal olmayan bir sonuç verebileceği unutulmamalıdır. Örneğin gereğinden büyük yerleştirilen protezlerin, ilerde sözü edilecek olan kapsül kontraktürü ve memelerde sarkma-asimetri olasılığını arttıracağını belirtmekte yarar vardır.  OP DR GÖKHAN ÖZERDEM
ESTETİK VE PLASTİK CERRAHİ, ANTALYA
TEL: +90 532 370 04 14 (FİYATLARI VE RANDEVU İÇİN ARAYINIZ)

Antalya Estetik ve Plastik Cerrah Gökhan Özerdem

Op Dr Gökhan Özerdem
Estetik Plastik Cerrah Antalya

+90 532 370 04 14

Resimleriniz ile danışabilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz ! 

ANNE ESTETİĞİ
FİYATLAR

gokhanozerdem@gmail.comKVK ve ÇEREZ aydınlatma metni
(Yasal Uyarı)

Hasta Yorumlarımız

TIKLA

Doktortakvimi 

'Bu site tanıtım ve bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için lütfen doktorunuza başvurunuz. Bu site Estalya Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi resmi sayfasıdır. Her hangi bir sağlık kuruluşu değildir. Öncesi sonrası resimlerde de olduğu gibi burada fiyat bilgilerimizi paylaşmamız yasa gereği mümkün değildir. Fiyat bilgisi için tarafımıza randevu ile gelebilir veya irtibat telefonlarımızdan asistanlarımızla irtibata geçebilirsiniz'